26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike
4.4(319 opinii)
6 osób ogląda teraz
Promocja kończy się za --:--:--
Tylko 2 sztuki w tej cenie
Sprzedano 4 z 850%
37 osób kupiło dzisiaj · ostatnio 15 min temu
Dostawa pojutrze
Bezpieczna
płatność
30 dni
na zwrot
Gwarancja
jakości
Elektryczny rower miejski YY-26ST, silnik 250 W, akumulator 36 V 14.5 Ah, rozmiar koła 26*1.95", 6 prędkości, 25 km/h, hamulec tarczowy, 6-biegowy SHIMANO
Silnik o mocy 250 W zapewnia prędkość maksymalną 25 km/h, a akumulator 36 V 14.5 Ah zapewnia zasięg do 75 km.
26*1.95-calowe opony dostosowują się do różnych terenów, zapewniając płynną i wygodną jazdę.
Opis
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Marka bez marki
Specyfikacja produktu:
  • Marka: TTGO
  • Model: YY-26ST
  • Widelec: Amortyzator
  • Opona: 26*1.75
  • Hamulec: Tarczowy
  • Uwielbianych: Shimano 6s
  • Bateria: 36V 14.5AH
  • Motor: 36V250W silnik tylny
  • Oświetlenie: LED
  • Ładowarka: 42V2A
  • Prędkość: 25 km/h
  • Przebieg: 60-75 km
  • Wielkość kartonu: 146*25*78CM
  • Waga netto / brutto: 29KGS/35KGS
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Stan opakowania oryginalne
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Rozmiar ramy większa
Mocny silnik 250W
TT GO YY-26ST jest wyposażony w mocny, wysokowydajny silnik o mocy 250 W, który może osiągnąć prędkość maksymalną 25 km/h, idealny do transmisji na duże odległości.
Dzięki momentowi obrotowemu silnika wynoszącemu 45 Nm można osiągnąć wyjątkową responsywność i kontrolę.
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Kolor czarny
Wyjmowany akumulator 36V14.5AH
Uwaga: Liczby te zależą od wielu czynników, takich jak prędkość, warunki drogowe, waga, pogoda itp.
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Maksymalna moc znamionowa Rower elektryczny (poniżej 250 W)
Inteligentny wyświetlacz LED i 6-biegowa przerzutka Shimano
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Materiał ramy stal
Wytrzymały amortyzowany widelec i funkcjonalne opony
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Rozmiar koła (") 26
Praktyczne kosze do przechowywania
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Model EU-TTGO YY-26ST 36V 14.5AH 75KM 26*1.75" Czarny-GO
Niskostopniowa konstrukcja ramy
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Moc silnika 250 W
26" Rower elektryczny TTGO YY-26ST 250W 36V14.5AH 25km/h miasto kobiety/mężczyzn ebike Kod producenta 9331194783518
Dodatkowe informacje
Stan
Nowy
Faktura
Nie wystawiam faktury
Marka
bez marki
Model
EU-TTGO YY-26ST 36V 14.5AH 75KM 26*1.75" Czarny-GO
Płeć
produkt uniseks
Kod producenta
Rodzaj
Miejskie
Maksymalna moc znamionowa
Rower elektryczny (poniżej 250 W)